Džiaugiamės ir didžiuojamės!
2022-2023 m.m.:
Mokyklinės anglų k. olimpiados laimėtojai:
- penktokai: Milena Žeimytė (5c), Ugnė Dragūnaitė (5c), Domilė Gavrilkevičiūtė (5d);
- šeštokai- Antanas Nekrošius (6c), Liepa Lamanauskaitė (6c), Liepa Ratkevičiūtė (6c), Danielė Kisieliūtė (6d), Vainius Juozas Žalalis (6b);
- septintokai- Elada Narsevičiūtė (7b), Glambauskas Rokas (7c), Kajus Liubertas (7d);
- aštuntokai- Austėja Valeikaitė (8d), Pijus Minkevičius (8c), Emilija Zaburaitė (8b).
Mokyklinės istorijos olimpiados laimėtojai:
- Penktokai: Rytautas Čekuolis 5d – I vieta, Gabija Vasaravičiūtė 5b – II vieta, Augustas Klimas 5b, Smiltė Kazlauskaitė 5b – III vieta.
- Šeštokai: Vainius Žalalis 6b – I vieta, Jonas Deimantas Daleckas 6c – II vieta, Agnius Šeikis 6d – III vieta.
- Septintokai: Benjaminas Šlepikas – I vieta, Kemėja Okunevaitė – II vieta, Kornelija Žukauskaitė – III vieta.
- Aštuntokai: Augustas Rulėnas 8d – I vieta, Emilija Šlepikaitė 8a ir Raminta Pumputytė 8c – II vieta, Adomas Zaikinas 8b – III vieta.
2023 m. kovo mėn. geriausieji:
- TOLERANTIŠKIAUSIA KLASĖ – 5c (jau 3 kartą!);
- MĖNESIO MOKINIAI – – Matas Rupeika 8d, Vincentas Kraujelis 8c, Joringis Girskas 7c, Kornelija Žukauskaitė 7b, Juozas Vainius Žalalis 6b, Rugilė Čaplinskaitė 6a, Faustas Šimulynas 5c, Smiltė Kazlauskaitė 5b – už loginį mąstymą, kruopštumą, bendradarbiavimą komandoje ir 5-8 klasių matematikos varžytuvėse, skirtose laimėti akademiko Vytauto Statulevičiaus taurę, pirmą kartą po ilgo laiko tarpo Molėtų progimnazijos istorijoje užėmus prizinę 3-iąją vietą;
- MĖNESIO DARBUOTOJAS – Algirdas Babelis, už kasdienį atsakingą, sąžiningą darbą vairuojant mokyklinį autobusiuką ir saugiai vežant vaikus į mokyklą ir namus.
2023 m. vasario mėn. geriausieji:
- TOLERANTIŠKIAUSIA KLASĖ – 5c;
- MĖNESIO MOKINIAI – Audrius Periokas, Povilas Vyšniauskas, Danielis Misiūnas (7a) – už atkaklumą, neišsenkantį norą eksperimentuoti, už originalias idėjas respublikiniame konkurse „MICRO:bitTECH 2023” konstruojant aplinkoje išskirtas dujas atpažįstantį droną;
- MĖNESIO DARBUOTOJA – Danutė Šiškienė, už kasdienį atsakingą, kruopštų, sąžiningą darbą tvarkant mokyklos finansus.
2023 m. sausio mėn. geriausieji:
- TOLERANTIŠKIAUSIA KLASĖ – 5c;
- MĖNESIO MOKINYS – Antanas Nekrošius (6c), už savanorystę, sugebėjimą įpūsti gyvybę 3D spausdintuvui, elektroninei pjaustyklei;
- MĖNESIO DARBUOTOJA – Nijolė Kazlauskienė, už kasdienį atsakingą, kruopštų, sąžiningą darbą.
2022 m. gruodžio mėn. geriausieji:
- TOLERANTIŠKIAUSIA KLASĖ – 6a;
- MĖNESIO MOKINYS – Erikas Putna (8d), geriausias mokyklos sportininkas;
- MĖNESIO DARBUOTOJA – Giedrė Meiliūnienė, už pareigingumą, atsakingą ir nuoširdų darbą, pozityvų, šiltą ir betarpišką bendravimą bei rūpestį kiekvienu bendruomenės nariu.
2022 m. lapkričio mėn. geriausieji:
- TOLERANTIŠKIAUSIA KLASĖ – 5b;
- MĖNESIO MOKINYS – Matas Mazūra (7b), už grąžintus rastus pinigus pametusiajam;
- MĖNESIO DARBUOJOS – virėjos Asta ir Ana už skanų, kaip namuose, pagamintą maistą.
2021-2022 m.m.:
Anglų kalbos mokyklinės olimpiados laimėtojai:
- Žalalis Vainius (5b) I vieta,
- Ratkevičiūtė Liepa (5c) II vieta,
- Kisieliūtė Danielė (5d) III vieta
- Glumbauskas Rokas (6c) I vieta,
- Narsevičiūtė Elada (6b) II vieta,
- Kamarauskaitė Augustė (6b) III vieta
- Minkevičius Pijus (7c) I vieta,
- Augustas Rulėnas (7d) II vieta,
- Seungmin Lim Benjaminas (7b) III vieta
- Ivaškevičius Justinas (8c) I vieta,
- Krupskis Žygimantas (8a) II vieta,
- Urbanavičius Laurynas (8a) III vieta.
Mokyklinio Raštingiausio mokinio konkurso nugalėtojai:
- Rugilė Čaplinskaitė 5a
- Arnas Kasparavičius 5b
- Gustė Preikšaitytė 5c
- Elada Narsevičiūtė 6b
- Aistė Remėzaitė 7a
- Emilija Zaburaitė 7b
- Austėja Bareikytė 7c
- Airida Martušytė 8b
Istorijos mokyklinės olimpiados laimėtojai:
- Žalalis Vainius Juozas (5b) I vieta,
- Razgūnaitė Ainė (5a) II vieta,
- Baranauskas Oskaras (5a) ir Nekrošius Antanas (5c) III vieta (5 kl.).
- Benjaminas Šlepikas (6d) I vieta,
- Joringis Girskas (6c) II vieta,
- Karolis Tomaševskis (6c) III vieta
- Augustas Rulėnas (7d) I vieta,
- Rinkevičiūtė Luknė (7b) II vieta,
- Knezys Rokas (7a) ir Pumputytė Raminta (7c) III vieta (7kl.).
- Dubnikovaitė Elzė (8a) I vieta,
- Baranauskaitė Meida (8a) ir Janušaitė Paulina (8a) II vieta,
- Kaušinytė Dileta (8a) ir Čeponas Aidas (8c) III vieta.
„Žiniuko“ konkurso nugalėtojai:
- Oskaras Baranauskas 5a,
- Matas Dirma 6b,
- Jokūbas Bučinskas 6b,
- Augustas Rulėnas 7d,
- Meida Baranauskaitė 8a,
- Agnė Steponavičiūtė 8b.