Atmintinė mokiniams 2020-2021 m.m.

ATMINTINĖ MOKINIAMS 2020-2021 m.m.

1. Į mokyklą atvykti turint 2-3 apsaugines kaukes arba skydelį;
  2. Į mokyklą įeiti per savo klasei skirtą įėjimą;
  3. Apsauginę kaukę ar skydelį privaloma dėvėti pertraukų metu;
  4. Išeiti į koridorių šalia savo klasės ar mokyklos kiemą galima tik gavus mokytojų leidimą.
  5.  Griežtai draudžiama išeiti į miestą.
  6. Turėti asmeninę gertuvę, puodelį ar buteliuką vandeniui (talpos vandeniui pasipildyti bus klasėse);
  7. Valgyti galima savo klasėje, į valgyklą eiti tik su mokytoju ir tik per savo pertrauką:
  • po 2 pamokų – penktokai;
  • po 3 pamokų – šeštokai;
  • po 4 pamokų – septintokai;
  • po 5 pamokų – aštuntokai;
  1. Pamokoms reikalingas priemones galima laikyti savo klasėje – asmeninėmis spintelėmis naudotis  leidžiama tik tuo atveju, jei ji yra tavo klasės koridoriuje.
  2. Klasėje tik pamokoms būtinos priemonės, jokių kitų daiktų.
  3. Skirtingų koncentrų mokinių kontaktas draudžiamas, o to paties koncentro maksimaliai ribojamas.
  4. Mokinius į specializuotus kabinetus palydi ir parveda dalyko mokytojas.
  5. Į tualetą iš klasės galima išeiti  po vieną.
  6. Nuolat prisiminkite higienos reikalavimus, dezinfekuokite rankas.
  7. Nevykdančių teisėtų mokyklos personalo nurodymų  mokinių tėvai bus nedelsiant kviečiami į mokyklą, o kartojantis problemai mokiniai bus atskiriami nuo klasės kolektyvo arba bus pasiūlyta mokytis savarankiškai taikant nuotolinio mokymo instrumentus.