Laisvos darbo vietos

Pareigybė – vyr.finansininkas(ė)

Pareigybės lygis – B.

Darbo krūvis – 1 etatas.

Darbo sutartis – neterminuota (darbo sutartis sudaroma po atrankos 2024 m. birželio 7 d., o darbo pradžia nustatoma 2024m. rugpjūčio 26 d.) Iki darbo pradžios kandidatas po sutarties pasirašymo turės galimybę susipažinti su naujos darbovietės buhalterinės apskaitos sistema ir naudojama programine įranga. Darbo vietos perdavimo priėmimo procedūra vyks pirmąją kandidato darbo dieną.

Darbo pobūdis – tvarko Molėtų progimnazijos buhalterinę apskaitą, vadovaudamasis Lietuvos Respublikos buhalterinės apskaitos įstatymu ir kitais aktualiais teisės aktais.

Kvalifikaciniai reikalavimai pareigybei užimti – nurodyti pareigybės apraše.

Privalumai ­– panašaus darbo  patirtis. Patirtis dirbant su buhalterinės apskaitos „Finas“ ir “ Finnet“, darbo užmokesčio „ Finalga“ programomis, viešojo sektoriaus apskaitos ir ataskaitų konsolidavimo informacinė sistema „VSAKIS“  ir dokumentų valdymo bendrąja informacine sistema DBSIS.

Darbo apmokėjimas – pareiginio atlyginimo dydis nustatomas vadovaujantis Lietuvos Respublikos valstybės ir savivaldybių įstaigų darbuotojų darbo apmokėjimo įstatymu. Pareigybinis koeficientas – 0,92. Priskaitomas atlyginimas – 1642,57 Eur.  Skiriama kintamoji dalis pagal metinį darbo įvertinimą.

Pretendentai atrankai pateikia šiuos dokumentus:

1. prašymą (word, pdf) leisti dalyvauti atrankoje;
  2. asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją;
  3. išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopiją;
  4. gyvenimo aprašymą CV;
  5. galiojančią sveikatos patikrinimo pažymą.

Dokumentai priimami iki2024 m. gegužės 31 d. 12.00 val. darbo dienomis, adresu: Jaunimo g. 1,  Molėtai, tel. +37068338633 el. p. info@moletuprogimnazija.lt . Pretendentai(ės) dokumentus skelbime nurodytu adresu pristato asmeniškai ar siunčia elektroniniu paštu. Pretendentų(čių) atrankos būdas – pokalbis su pirminius reikalavimus atitinkančiais kandidatais. Kvietimas pokalbiui bus išsiųstas  2024 m. birželio 3 d. kandidato nurodytu elektroninio pašto adresu.

TECHNOLOGIJŲ MOKYTOJAS(A)

Pareigybė – technologijų mokytojas(a)

Pareigybės lygis – A2.

Darbo krūvis – 1 etatas (preliminarus).

Darbo sutartis – neterminuota (darbo sutartis gali būti sudaroma po atrankos arba kitos su kandidatu suderintos datos)

Darbo pobūdis – technologijų (medis, metalas, plastikas) programos įgyvendinimas pagrindinio ugdymo I-oje pakopoje (5-8 klasės) vadovaujantis STEAM ugdymo gairėmis. TŪM programos rėmuose mokykla suplanavusi iš esmės atnaujinti technologijų mokymo bazę šiuolaikinėmis mokymo ir darbo priemonėmis bei moderniomis staklėmis.

Kvalifikaciniai reikalavimai pareigybei užimti – nurodyti pareigybės apraše. Neturint reikalingos kvalifikacijos, bet turint norą mokykla padės šią kompetenciją įgyti pasinaudojant steigėjo parama.

Privalumai ­– panašaus darbo  patirtis. Patirtis dirbant su šiuolaikinėmis technologijomis CAD, 3D, CNC arba noras įvaldyti šias technologijas.

Darbo apmokėjimas – pareiginio atlyginimo dydis nustatomas vadovaujantis Lietuvos Respublikos valstybės ir savivaldybių įstaigų darbuotojų darbo apmokėjimo įstatymu. Pareigybinis koeficientas priklauso nuo kandidato turimos kvalifikacijos bei stažo ir gali būti  nuo 0,9294 iki 1,3053. Priskaitomas atlyginimas už etatą gali svyruoti nuo 1659 Eur iki 2330 Eur.

Pretendentai atrankai pateikia šiuos dokumentus:

1. Prašymą (word, pdf) leisti dalyvauti atrankoje;
  2. asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją;
  3. išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopiją;
  4. gyvenimo aprašymą CV;
  5. galiojančią sveikatos patikrinimo pažymą;
  6. IRD pažyma dėl įtariamųjų, kaltinamųjų ir nuteistųjų registro duomenų apie kandidatą.

Dokumentai priimami iki 2024 m. birželio 10 d.  12.00 val. darbo dienomis, adresu: Jaunimo g. 1,  Molėtai., tel. +37068338633 el. p. info@moletuprogimnazija.lt Pretendentai(ės) dokumentus skelbime nurodytu adresu pristato asmeniškai ar siunčia elektroniniu paštu. Pretendentų(čių) atrankos būdas – pokalbis su pirminius reikalavimus atitinkančiais kandidatais. Kvietimas pokalbiui bus išsiųstas  2024 m. birželio 11 d. kandidato nurodytu elektroninio pašto adresu.