Laukiame būsimų penktokų!

Dokumentai:

1. Tėvų ar globėjų prašymas (forma);

2. Gyvenamosios vietos deklaravimo pažyma;

3. Pradinio išsilavinimo pažymėjimas ar mokymosi pasiekimus liudijantis dokumentas;

4. Pasitikrinti sveikatą iki naujų mokslo metų pradžios.

5. Vaiko nuotrauka (3×4).

6. Prašymas dėl pavėžėjimo mokykliniu autobusiuku (forma).

Prašymai mokytis progimnazijoje priimami progimnazijos raštinėje, darbo dienomis nuo 8.00 iki 14.30 (pietų pertrauka 12.00-12.45).

Skenuotus dokumentus galima atsiųsti el.paštu info@moletuprogimnazija.lt, kristina.malkova@moletuprogimnazija.lt

• Uniforma.

Progimnazijoje mokiniai nešioja uniformas ir progimnazijos ženkliuką. Viršutinė dalis yra mėlynos, tamsiai mėlynos spalvos švarkas, liemenė, megztukas, džemperis (be kapišono). Ženkliuką su progimnazijos logotipu penktokai gauna dovanų rugsėjo 1-ąją.

• Spintelės.

Spinteles tėvai (globėjai) perka. Galima susitarti ir įsigyti jas turint savus kontaktus, galima kreiptis į progimnaziją. Už spinteles atsakinga yra budinčioji Erika Bareikienė, tel. 867095202. Nuo birželio 12 d. ji turės duomenis iš 8-okų klasių vadovų apie parduodamas spinteles, jų kainą ir savininkų kontaktus.

• Vadovėliai.

Vadovėliais, išskyrus anglų kalbos, nemokamai aprūpina mokykla. Šiuo metu yra spausdinami vadovėliai pagal atnaujintas ugdymo programas. Kai tik jie bus patvirtinti ekspertų, įtraukti į galimų įsigyti mokymo priemonių sąrašą, mokykla teiks užsakymą. Visą reikiamą informaciją apie vadovėlius, jų gavimą, atsiėmimą galima bus gauti iš klasių vadovų arba mokyklos bibliotekos (bibliotekininkė Irena Lumpickienė).

Anglų k. vadovėliai perkami dvejiems mokslo metams (mokiniai rašo į juos, į pratybas), visą informaciją rudenį suteiks anglų kalbos mokytojos.

• Mokinių dalijimas į grupes.

Klasė, joje esant 21 ir daugiau mokinių, į grupes dalijama perpus anglų k., technologijoms, IT.

Kilus klausimams, kreipkitės į klasių vadovus (jie bus žinomi birželio mėn.), mokyklos administraciją. Kartu surasime sprendimus.

Su džiaugsmu ir nekantrumu laukiame Jūsų vaikų progimnazijoje!

Progimnazijos administracija