Seminaras su Žilvinu Beniušiu

Klounados mokymai mokytojams:

„Per juoką į geresnę pamoką“

Aprašymas:

Ilgametė patirtis dirbant Užupio, Jėzuitų, Valdorfo ir kitose mokyklose mokytoju, klasės auklėtoju bei ugdomuoju vadovu kitiems mokytojams parodė, kad mokytojai labiausiai vertina susikuriantį ryšį su mokiniais ir kolegomis. Šis ryšys leidžia ne tik mėgautis savo darbu, bet ir siekti geresnių darbo rezultatų.

Tad šis praktinis užsiėmimas sukurtas remiantis cirko, klounados ir teatriniais žaidimais supažindins mokytojus kaip galima pasitelkti klounadą savo darbe su mokiniais: stiprinant klasės bendruomeniškumą, sprendžiant konfliktines situacijas, išsakant pastabas, iššaukiant komiškas humoristines situacijas, kuriant tampresnį ryšį tarpusavyje, motyvuojant vaikus domėtis mokomu dalyku, padarant pamoką dinamiškesne, tobulinant savo paties mokytojo vaidmenį. Ir be visų šių rimtų žinių mes tiesiog puikiai, smagiai praleisime laiką ir įsikvėpsime tolimesniems darbams.

Mokymų vadovas:

      Žilvinas Beniušis. Teatro ir televizijos aktorius bei režisierius. Lietuvos Muzikos ir Teatro akademijos vaidybos dėstytojas. Vilniaus Universiteto lektorius. Organizacijos „Raudonos nosys gydytojai klounai“ aktorius/klounas ir ugdomasis vadovas. Vilniaus Jėzuitų gimnazijos teatro mokytojas. Ilgametę pedagoginę patirtį turintis vaikų ir suaugusių teatro studijų vadovas.

Mokymų data, laikas, vieta, dalyviai:

      2020-10-27 d. 13:30 val. progimnazijos aktų salėje. Mokymuose dalyvauja iš anksto užsiregistravę progimnazijos mokytojai.