Turistinis žygis 2022

Molėtų progimnazijos bendruomenė suorganizavo turistinį žygį su nakvyne ir edukaciniais užsiėmimais prie Bebrusų ežero. Gėrėdamiesi gamtos vaizdais žygiavome apie dvi valandas, linksmai šnekučiavomės, dainavome. Stovyklavietę įsirengėme poilsiavietėje „Rūta“. Visų laukė įvairios veiklos, varžybos, komandiniai žaidimai.

Pradžioje, padėdami vienas kitam, pasistatėme palapines, papietavome ir dalyvavome edukaciniuose užsiėmimuose.

Į stovyklavietę atvyko Molėtų PGT pareigūnai. Mokiniai buvo supažindinti, kaip saugiai elgtis gamtoje, jiems organizuotos judriosios estafetės, kuriose buvo naudojama PGT kasdieniame darbe naudojama amunicija (apranga, įrankiai, vanduo).Visų dalyvių laukė šaulių edukacija, estafetės, netradicinis žaidimas su didžiuliu kamuoliu. Po to dar vienas edukacinis užsiėmimas- žonglieriaus edukacija. Mokiniams buvo pristatytas žongliravimo menas, įrankiai.

Pavakarieniavę progimnazistai atliko savanorio Antano paruoštas kūrybines užduotis, žaidė krepšinį, tinklinį, nuotaikingai sportavo. Kai ėmė niauktis dangus, rinkomės į salę, kur visų laukė puikūs diskotekos didžėjai Augustinas ir Rokas. Prapliupęs lietus, net ir perkūnija, neišgąsdino. Visi linksminosi, šoko, dainavo. Vieni susigalvojo įvairių žaidimų, dar kiti pritaikę progą skubėjo prie laužo, bendravo, aptarė dienos įspūdžius.

Buvimo kartu sėkmė priklauso nuo kiekvieno dalyvio geranoriškumo, kūrybingumo bei nusiteikimo. Tad kokia bebūtų lietinga naktis, ji pralėkė, žygio dalyviai, pilni įspūdžių, grįžo namo. Bus ką prisiminti!