Ugdymo procesas nuo gegužės 3 d.

Nuo gegužės 3 d. keičiasi pagalbos mokiniams mokykloje sąlygos.

Norint, kad mokiniai ir toliau gautų pagalbą mokantis nuotoliniu būdu mokykloje, jie turės būti reguliariai kas 4 dienas testuojami greitaisiais testais. Procedūra visai paprasta ir saugi, atliekama mokykloje, niekur nereikia vykti, tad mokiniams ir tėvams labai pergyventi dėl to nereikėtų.

Tėvams mokinių, kurie gauna mokymosi pagalbą mokykloje, sutikus leisti vaiką reguliariai testuoti mokykloje, bus ir toliau užtikrintas pagalbos teikimas mokykloje (toliau mokantis nuotoliniu būdu). Nesutikus testuoti, vaikas turės grįžti į nuotolinį mokymą iš namų.

Mokyklos personalas, dirbantis kontaktiniu būdu, reguliariai testuojasi. Rajono valdžia planuoja po dviejų savaičių grąžinti į mokyklą visus sutinkančius testuotis (esant palankiai epidemiologinei situacijai). Nuotolinis mokymas liktų tik nesitestuojantiems mokiniams.

Labai tikėtina, kad kiti mokslo metai prasidės mokykloje reguliariai testuojant  mokinius, išskyrus tuos, kurie bus paskiepyti ar persirgę COVID19 liga. Reikia visiems mokytis gyventi pasikeitusiomis sąlygomis. Šiuo metu mokykla ruošiasi mokinių mokymui kontaktiniu būdu, reguliariai atliekant greituosius testus.