XXIII-iasis Kalėdinis sporto žaidimų turnyras

Tradiciškai prieš Kalėdas mūsų mokykloje įvyko XXIII–asis Kalėdinis sporto žaidimų turnyras.

Dvi dienas turnyre dalyvavo mokyklos aštuntokų rinktinė, progimnazijoje besimokančių vaikų tėvelių ir mokyklos mokytojų komandos. Varžybos vyko grindų riedulio ir krepšinio aikštelėse. Pertraukų metu – smiginio, baudų, tritaškių metimo konkursai, metimas iš vidurio aikštelės ir robotų ralis.

Smiginio varžybose taikliausi buvo Salomėja Latvytė (8b) ir Eimantas Putna (8d).

Tritaškių konkure pirmas vietas iškovojo Kristupas Kildišius ir Vakaris Pelakauskas (abu iš 8b).

Baudų metimo konkurse pirmi buvo Austis Mazūra (6b) ir Kristina Knezienė (mama).

Iš vidurio į krepšį pataikė K. Kildišius (8b).

Robotų ralį organizavo mokytoja Jurgita, čia geriausiai pasisekė mokytojų komandai.

Susumavus dviejų dienų rezultatus, pirmą vietą laimėjo tėvų, antrą – mokytojų, trečiąją – mokinių komandos.

Visos dalyvių komandos apdovanotos medaliais ir prizais.