5a edukacija Vilniuje

5a klasės mokiniai užbaigę I pusmetį išvyko į edukacinę išvyką.

Klasės auklėtoja Ieva dalinasi įspūdžiais: ,,Pirmiausia aplankėme Valstybės pažinimo centrą. Ši pažintinė ekskursija- greita ir įtraukianti alternatyva savarankiškam pažinimui. Puiki istorijos pamoka, kur per orientacinį žaidimą, naudodami planšetes, dirbdami komandomis, tyrinėjome ekspozicijos turinį, susipažinome su iškiliausiomis Lietuvos asmenybėmis, biudžeto sandaromis, tarptautinio bendradarbiavimo ypatumais. Netikėta informacija ir orientacinio žaidimo pobūdžio užsiėmimas neleido nuobodžiauti nė vienam. Po istorijos pamokos nuvykome į ,,Skypark”, kur vyko netradicinė fizinio ugdymo pamoka. ,,Skypark” – didžiausias batutų pramogų centras Europoje. 600kv.m. ploto erdvėje radome didžiausias batutų platformas Europoje, kempinių baseiną, įvairias pramogas, žaidimų aparatus. Puikiai praleidę laiką, pilni naujų įspūdžių, laimingi grįžome namo.”