5a nakvynė mokykloje

5a klasės mokiniai vasario 2 d., 18 val., rinkomės į mokyklą joje smagiai praleisti naktį. Aptarę bendrą tvarką, taisykles, klausėme Beno ir Agnės, jie pristatė būsimas veiklas. Pirmiausia tuščioje, tamsioje mokykloje žaidėme slėpynių. Draugiškai pavakarieniavę, aktyviai tęsėme veiklas. Visus įtraukė, smagiai nuteikė aktyvūs žaidimai sporto salėje, situacijų vaidinimas, ,,Sugedęs balsas“, Kahoot, už pastangas, draugystę – skanūs ir įvairiausi prizai. Pailsusių laukė užkandžiai, arbata, pašnekesiai. Pasiruošę poilsiui skirtam laikui, žaidėme atsineštus stalo žaidimus, žiūrėjome filmą, klausėme muzikos…. Ilsėjomės stebėdami snaigių šokį mokyklos kieme, kalbėdamiesi, kol palaužė nuovargis ir visi sumigome ant čiužinių. Ryte draugiškai sutvarkėme visas patalpas, lyg ir buvome šiek tiek pavargę, bet džiaugėmės patyrę linksmą nuotykį – naktį mokykloje.

Dėkojame fizinio ugdymo, technologijų mokytojams, kad pasitikėjo ir leido pasinaudoti sporto sale, priemonėmis, technologijų klase. Dėkojame tėveliams, kurie padėjo pasiruošti renginiui, klasės draugams, aktyviajam Benui, klasės seniūnei Agnei (šventusiai gimimo dieną), puikių renginio veiklų sumanytojams ir vedėjams, labai atsakingai ir kūrybiškai parinkusiems ir įgyvendinusiems nakvynės veiklas, už pastangas, gerą nuotaiką visiems dalyvavusiems mokiniams, auklėtojai talkinusiai mokyt. Rimai. Ypatinga pirmoji nakvynė mokykloje- ilgai bus ką prisiminti.