Karjeros diena Aukštaitijos profesinio rengimo centre

Balandžio 21 d. vyko Karjeros diena Aukštaitijos profesinio rengimo centre. Pavaduotoja supažindino su centru ir galimybėmis jame mokytis. Vėliau pasiskirstę į tris grupeles jungėmės į veiklas.

Bitininko profesijos mokytoja papasakojo apie šį amatą. Vaikai pabandė į rėmelį prilipdyti vaškuolę, ragavome akacijų medaus.

Mechanikų mokytojai paklausinėjo, ką mokiniai žino apie variklius ir techniką, vėliau apžiūrėjome patalpas, kur vyksta remonto darbai.

Virėjo profesijos mokytoja ir dvi mokinės papasakojo, ko mokiniai, pasirinkę šią profesiją, mokosi, pademonstravo naujausią įsigytą inventorių. Gaminome tortilijas, jas skaniai suvalgėme. Sektoriniame skyriuje vaikai gavo galimybę pavairuoti traktorių.

Vizito akimirkos čia.