Konkursas „Mano mėgstamiausia Lietuvos mokyklų žaidynių sporto šaka“

Gegužės 12 d. Lietuvos sporto muziejuje Kaune vyko rašinių konkurso ,,Mano mėgstamiausia Lietuvos mokyklų žaidynių sporto šaka” nugalėtojų apdovanojimai. Rašinių konkurse dalyvavo mūsų mokyklos mokinės Rugilė Čaplinskaitė (5a) ir Adelė Jasiulionytė (8a). Į renginį progimnazistes lydėjo fizinio ugdymo mokytoja Ieva.

Adelė tarp 7-8 klasių iškovojo 3 vietą ir buvo apdovanota taure, diplomu ir kvietimu nemokamai aplankyti Kauno istorijos muziejų. Rugilė 5-6 klasių grupėje tapo laureate ir buvo apdovanota medaliu ir padėka. Mokytoja Ieva irgi gavo padėką, kad paskatino mergaites dalyvauti ir joms talkino. Po apdovanojimo vyko ekskursija po Lietuvos Krepšinio namus- tai multifunkcijos centras, kuriame moderniai ir šiuolaikiškai pateikta Lietuvos krepšinio istorija, svarbiausi pasiekimai ir laimėjimai.

Mokytoja ir mergaitės yra dėkingos Molėtų r. savivaldybės administracijai, kuri pasirūpino kelione į Kauną.