Misija (ne)įmanoma

7a, 7b, 7d, 8a klasėse vyko Whatansu komandos klasės valandėlės ,,Misija (ne) įmanoma”.

Užsiėmimų metu po įvado, susipažinimo ir kelių minučių, skirtų klasės kaip komandos strategijai aptarti, mokiniai gavo 50 įvairiausių kūrybinių, loginių, skatinančių bendrauti, klausti, išsiaiškinti, kurti užduočių. Jas turėjo įveikti per pamoką. Pasibaigus nustatytam laikui, su Whatansu vadovais vyko užsiėmimų refleksijos, mokiniai aptarė sėkmes ir klaidas, kiekvieno iš bendraklasių įsitraukimą. Dalyvavusieji valandėlėse išsiaiškino, kad geba dirbti aktyviai, draugiškai ir linksmai, tačiau pastebėjo, kad trūksta įsiklausymo, įsiskaitymo į užduotis, noro ar drąsos padėti kitam, pabaigus savąją užduotį.

Užsiėmimuose nestigo gerų emocijų, mokiniai įsitikino, kaip svarbu sutelkta, aktyvi, atsakinga veikla, susikalbėjimas, pagalba draugui.

Akimirkos.