Mokyklos dovana drausmingiausioms I pusmečio klasėms

Išvyka į Etnokosmologijos muziejų apdovanotos drausmingiausios, tolerantiškiausios I pusmečio klasės: 5c, 6a, 7c ir 8c.

Etnokosmologijos muziejuje klasėms buvo organizuota edukacinė programa apie meteoritus. Labai įdomią paskaitą „Čeliabinsko ir Žemaitkiemio meteoritai“ skaitė Etnokosmologijos muziejaus direktorius L. Šmigelskas. Edukacinį užsiėmimą ,,Meteoritai” vedė E. Žukauskas, pertraukų metu mokiniai galėjo paliesti tikrus meteoritus, pažaisti įvairius žaidimus. Po to vyko ekskursija po muziejų. Muziejaus erdvėse pasijunti tarsi pasakoje, kur kiekvienoje patalpoje laukia nauji potyriai ir netikėti atradimai. Kiekviena erdvė, į kurią ateini, yra vis kitokia – kaip kita Visata, kita planeta, kitas pasaulis. Vienoje salėje pasakojama apie Mikalojų Konstantiną Čiurlionį ir jo viziją, kitoje – apie lietuvišką etninę patirtį… Iš viso salėse aptariamos septynios temos.

Dėkojame Etnokosmologijos muziejaus administracijai už bendradarbiavimą ir laukiame kitų progų patyrinėti Visatos paslaptis.