Mokytojo sėkmė – mokinio sėkmė

Balandžio 14 d., mūsų mokyklos atstovai dalyvavo Anykščių A. Vienuolio progimnazijos organizuotoje respublikinėje konferencijoje ,,Mokytojo sėkmė – mokinio sėkmė?”. Skaityti pranešimai buvo aktualūs ir įdomūs. Pristatytas KK projektas A. Vienuolio progimnazijoje, sėkmingos ir motyvuojančios aplinkos kūrimas ir įveiklinimas, TOC ir kinestetiniai mokymosi metodai.

Mūsų direktorius K. Karalius pasidalino mikroklimato vertinimo patirtimi Molėtų progimnazijoje, o psichologas E. Karmaza pateikė daug įdomių įžvalgų apie dabartinę mokyklą ir šiuolaikinius mokinius. Po konferencijos lankėmės A. Vienuolio progimnazijoje, apžiūrėjome mokyklos erdves, žavėjomės anykštėnų išradingumu. Grįžome pasisėmę naujų idėjų ir pasiruošę jas įgyvendinti.