Psichinės sveikatos savaitė „Geros nuotaikos link“

Spalio 10 d. yra pasaulinė Psichinės sveikatos diena. Šiai dienai pažymėti spalio 10-14 d. dienomis progimnazijoje vyko psichinės sveikatos savaitė „Geros nuotaikos link”.

Mokėmės atpažinti ir išreikšti savo emocijas, stengėmės būti empatiški, draugiški, bendrauti ir bendradarbiauti. 5-ų klasių mokiniai klasės valandėlių metu piešė savo emocijas ir atliktais darbeliais puošė savo klases. Šeštokai kūrė dailės pamokos geros nuotaikos receptus, o klasės valandėlių metu jais džiaugėsi. Etikos ir tikybos pamokų metu mokiniai aptarinėjo būdus, kaip būti geresniems sau ir kitiems. Septintųjų klasių mokiniai dalyvavo akcijoje „Nudžiugink bendruomenės narį”. Septintokai turėjo sugalvoti, kaip galėtų nudžiuginti tuos bendruomenės narius, kurių darbas ir pastangos labai svarbūs visai mokyklos bendruomenei – mokyklos administraciją, mokytojų padėjėjas, stalius, valytojas, direkt. pavad. ūkio reikalams, valgyklos darbuotojas. 8-ų klasių mokiniai dalyvavo Molėtų Atviro jaunimo centro veiklose. Penktadienį mokykloje buvo šypsenos diena, todėl mokinių ir mokytojų aprangos kodas buvo geltona – intelekto, šviesos, šilumos bei įprastų mums šypsenėlių spalva. Mokytojai susibūrė bendrystei technologijų klasėje, vaišinosi „Džiaugsmo” ir Raminančiąja” arbata, dalyvavo nuotaikingų klausimų turnyre. Džiaugiamės, kad jau trečius metus vykstantis renginys vis aktyviau įtraukia mokyklos bendruomenę pažinti, domėtis ir rūpintis savo psichiniu pasauliu ir padeda kurti pozityvesnį mokyklos mikroklimatą. Šio renginio organizatorės progimnazijos psichologė Jūratė ir socialinė pedagogė Kristina dėkoja visiems, palaikiusiems ir aktyviai įsitraukusiems į psichinės sveikatos veiklas. Tikimės, kad gera nuotaika mus visus lydės kasdienėse veiklose.