Skatinamoji edukacinė 8-okų išvyka

Gegužės 13 d. mūsų mokyklos aštuntokai lankėsi Latvijos sostinėje.

Nacionalinis Rygos zoologijos sodas nuostabus, pamatėme daug gyvūnų iš viso pasaulio. Rygos senamiestis sužavėjo savo architektūra, jis įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Rygos pilis, Trijų brolių namai, Šv. Jokūbo bažnyčia, Didžioji ir Mažoji gildijos, Domo katedra, Švedų vartai, Rotušės aikštė, ,,Juodagalvių namas”, Katės namas, Laisvės paminklas – visa tai paliko puikų įspūdį. Saulėtą dieną klaidžioti siauromis senamiesčio gatvelėmis, ragauti tradicinius latvių patiekalus, pasitikrinti anglų ir rusų kalbų žinias, grįžtant žaisti protmūšį buvo, kaip vaikai pasakytų, super!

Pusė ekskursijos kainos buvo padengta iš progimnazijoje vykdomo Kokybės krepšelio projekto (mokiniams, kurie mokosi gerai ir labai gerai, yra olimpiadų, konkursų, varžybų prizininkai, aktyviai dalyvauja mokyklos savivaldoje).