Socialinio emocinio ugdymo diena

Kovo 10 d. buvo minima SEU (socialinio emocinio ugdymo) diena. SEU tikslas yra padėti mokiniams įgyti ir sėkmingai naudoti socialinius ir emocinius gebėjimus, siekiant užtikrinti sėkmę mokykloje ir gyvenime, puoselėti darnius tarpusavio santykius bendruomenėse ir stiprinti atsakingą elgesį visuomenėje.

Kovo mėn. mūsų mokyklos mokiniai per dailės pamokas piešė savo ranką, kaip simbolį pagalbos prašymo sau ir galimybės padėti kitiems. Rankas dekoravo labai individualiai ir kūrybiškai, taip bandydami pavaizduoti emocijų skirtingumą ir įvairovę. Piešiniai eksponuojami mokyklos bibliotekoje. Galerija.

Parodą surengė mokyklos pedagogės Kristina Stankevičienė, Kristina Šiškienė ir bibliotekininkė Irena Lumpickienė.