Valstybės atkūrimo dienos minėjimas

Vasario 15 d. minėjome Lietuvos valstybės atkūrimo dieną. Po 5 pamokų rinkomės į sporto salę. Pasipuošę tautiškai giedojome Lietuvos valstybės himną, mokyklos direktorius Kazimieras Karalius sveikino visus šios svarbios šventės proga, pasidžiaugė, kad esame sutelkta bendruomenė, gebame ir mokomės mylėti šalia esantį ir Tėvynę, padėkojo visiems, kurie aktyviai ir kryptingai siekė savo užsibrėžtų tikslų, sėkmingai įveikė iškylančius sunkumus. Džiugu, kai jaunas žmogus pasitiki savimi, yra motyvuotas, atkaklus, tobulėja ir siekia užsibrėžtų tikslų, įgyja savarankiškumo, juk tai labai svarbu asmenybės augimui ir tvirto bei ambicingo charakterio ugdymui.

Mokyklos vadovas 66 mokiniams, per pirmąjį pusmetį pasiekusiems visus ilgalaikius mokymosi tikslus, pareiškė padėkas. 23 progimnazistai buvo apdovanoti padėkomis už labai gerą mokymąsi per I pusmetį.

Šventinį susibūrimą tęsėme džiugiai šokdami šokius, skirtus Lietuvos valstybės atkūrimo dienai.

Už labai gerą mokymąsi apdovanoti: Tajus Maigys, Benas Petrošius, Erikas Brazulevič, Mintė Razgūnaitė, Lėja Lesnikauskaitė (5a), Urtė Rinkevičiūtė, Ada Agurkytė, Lauryna Tamošiūnaitė (5b), Silvija Sinicaitė (6a), Oskaras Burba, Smiltė Kazlauskaitė, Evita Žvinytė (6b), Domilė Gavrilkevičiūtė (6d), Rugilė Čaplinskaitė (7a), Vainius Juozas Žalalis (7b), Jonė Jamantaitė, Liepa Ratkevičiūtė, Deimantas Jonas Daleckas, Liepa Lamanauskaitė (7c), Saulė Domanskytė (8a), Kornelija Žukauskaitė, Augustė Kamarauskaitė, Elada Narsevičiūtė (8b).

Apdovanota 7d klasė, konkurso ,,Papuošk kabineto duris tautiška tematika“ nugalėtoja.