Integruoto ugdymo diena

Lapkričio 25 d. mūsų progimnazijoje buvo integruoto ugdymo diena, jos tema „Molėtai”.

Penktokai ruošė knygą apie rajono seniūnijas.

Šeštokai veiklų metu atskleidė Molėtų rajono turizmo plėtros galimybes. Kalbų pamokose kūrė lankytinų rajono vietų žemėlapį: anglų, rusų kalbomis žymėjo ežerus, upes, miestelius, vietas ir jose gyvenusius žymius žmones. Matematikos pamokoje sprendė uždavinius, susijusius su Molėtų miesteliais, ežerais, matavo, skaičiavo atstumus, dailės pamokoje gamino suvenyrus, pasakojančius apie Molėtų kraštą. Vaikai pasidarė raktų pakabukus, knygų skirtukus, dekoravo sportinius marškinėlius.

Septintokams buvo integruotos matematikos, informatikos lietuvių, anglų, geografijos ir muzikos pamokos. Mokiniai išsitraukė seniūnijas. Pagal pateiktą klausimyną rinko faktus apie seniūnijas, kūrė sakmes apie lankytinus objektus lietuviškai, rašė rekomendacijas angliškai, ką siūlo aplankyti savo bendraamžiams, tėvams ar seneliams. Visą savo veiklą perkėlė į plakatus. Viena grupė surengė viktoriną, klausimus parengę su Kahoot programa. Grupė muzikalių vaikų kūrė repą apie Molėtus.

Aštuntokai dirbo grupėse. Kiekviena grupė gavo po penkis klausimus apie Molėtus (iš matematikos, fizikos, chemijos ar biologijos, lietuvių kalbos, istorijos). Mokiniai gamino dėlionę: Molėtų žemėlapį ,,supjaustė” į 30 gabaliukų, išsiaiškino atsakymus ir juos priklijavo kitoje žemėlapio gabaliuko pusėje. Paskui klasės apsikeitė pagamintomis dėlionėmis. Per paskutinę pamoką visos komandos atliko Quizizz testą. Išsiaiškinome, kas daugiausiai pateikė teisingų atsakymų, žinovus apdovanojome saldžiu prizu. Technologijų mokytojas Dalius pagamino dėlionei rėmelius ir priklijavo žemėlapius prie kartono, tad vaikai galės žaisti. Darbai liko ilgam naudojimui laboratorijoje.

Nuotraukas galima peržiūrėti čia