Molėtų r. mokytojų metodinė diena

Šiandien Molėtų r. mokytojų metodinėje dienoje „Veikimas kartu su socialiniais partneriais, įgyvendinant atnaujintą ugdymo turinį. Patirtys ir galimybės“ dalyvavo (kai kurie dalinosi sėkmėmis!) ir mūsų mokyklos mokytojai.

Pavaduotoja, IT mokytoja Jurgita Kniaziukienė vaizdžiai, džiugiai pasidalino patirtimi, kaip MICRO:bitTECH išlaisvina kūrybiškumą, psichologė Jūratė Laurinavičiūtė, socialinė pedagogė Kristina Stankevičienė paruošė pranešimą ,,Kartu galime daugiau”, o fizinio ugdymo mokytoja Ieva Vaicekauskienė aptarė, kaip įvairiose jos ir mokinių, socialinių partnerių veiklose svarbu ir siejasi pagarba, draugystė ir tobulėjimas, kaip glaudžiai, prasmingai, su pasitikėjimu, užsidegimu, dosniai ir kūrybiškai bendradarbiaujama su socialiniais partneriais, ugdymo procesas sėkmingesnis.